Hackathon İçin Hazır Olmak 2 Dk

Hackathonlara hazır olmak ciddi bir iştir. Kendini teknolojiden kondisyona her alanda hazır kılmak için işte yol haritan.

Daha Fazla
Hackathon İçin Hazır Olmak

Hack4Humanity - Hackathon Maceraları #2 3 Dk

Hack4Humanity 22 - 23 Mayıs 2016 tarihleri arasında Harbiye’de Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'ndeydi. Oraya gitmeden önce Ericsson mentör takımı olarak 4 kişi olacağımızı öğrendim.

Daha Fazla
Hack4Humanity - Hackathon Maceraları #2

INGHackathon2017 - Hackathon Maceraları #5 3 Dk

Online hackathon tecrübemizden sonra OGU (Oğuzcan, Gökhan, Uğur) takımı ile 25–26 Kasım 2017 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek INGHackathon2017'ye katılmaya karar verdik.

Daha Fazla
INGHackathon2017 - Hackathon Maceraları #5

Hackathon Nedir? 3 Dk

Hackathon (Türkçe hekaton) kültürü son yıllarda dünyada oldukça popüler hale geldi. Bazı geliştiriciler için ödül, bazıları için ise fikirlerini gerçek hayata geçirebilme fırsatı olarak görülen hackathonu kelime anlamından başlayarak size açıklamaya çalışacağım.

Daha Fazla
Hackathon Nedir?

NodeKnockout - Hackathon Maceraları #4 4 Dk

Bundan tam bir sene önce Hackathon Türkiye sayfasında listelemek için hackathonları aratırken Gökhan’ın bulduğu online olarak düzenlenen NodeKnockout’a OGU(Oğuzcan, Gökhan, Uğur) olarak katılmaya karar verdik.

Daha Fazla
NodeKnockout - Hackathon Maceraları #4

INGHackathon2016 - Hackathon Maceraları #3 1 Dk

Servet askere gittikten sonra Cihan ile ING bankasının üçüncüsünü düzenlediği hackathona katılmaya karar verdik. Hackathon 5 - 6 Kasım 2016 tarihlerinde ING Maslak binasında düzenlendi.

Daha Fazla
INGHackathon2016 - Hackathon Maceraları #3

CodeTheBank - Hackathon Maceraları #1 4 Dk

Bu sıralar çok fazla hackathon düzenlendiğini fark edince ne zamandır yazmaya niyetlendiğim hackathon maceralarımızdan bahsetmek istedim. İlk olarak #codethebank2…

Daha Fazla
CodeTheBank - Hackathon Maceraları  #1